Telefonny zoznam podla cisla
       Telefonny zoznam, T-com, Telefony zoznam

Telefonny zoznam podla cisla Telefonny zoznam Tel zoznam Mobilné telefóny a zoznam

 

 

Telefony zoznam       Telefonny zoznam       Zoznam telefonnych cisel

Telefonny zoznam

Telefónne čísla rôznych operátorov

 

 

 

 

 

  

Telefonny zoznam  - obsahuje telefonne čísla rôznych operátorov.  Sú v ňom zoradené telefónné čísla podľa rôznych kategórií. Telefonickí operátori môžu byť mobilného charakteru alebo pevných liniek. Telefonny zoznam je užitočnou pomockou pri vyhľadávaní konkrétnehé čísla pre naše potreby. Telefón je hitom súčastnej komunikácie. Uľahčuje spájanie ľudí prostredníctvom hlasového spojenia. Ak hľadáme konkrétne číslo, môžeme otvoriť telefonny zoznam a nájsť to čo hľadáme. Samotné telefóny obsahujú taktiež telefonny zoznam, ktorý si sami vytvoríme z kontaktov, ktoré poznáme.

 

Telefonny zoznam môže byť rôzneho formátu. Najbežnejšia je papierová podoba ale do popredia sa čoraz viac dostávajú digitálne formy ako cd, dvd alebo online forma na internete. Online forma má výhodu v častej aktualizácií, ktorá ak je potrebná môže prebehnúť okamžite, teda tí, ktorí hľadajú konkrétne telefónne číslo majú čerstve informácie.

 

 

 

T-com 

 

T-com je známa telekomunikačná firma na Slovensku ale i v zahraničí. Poskytuje množstvo telekomunikačných služieb ako napríklad telefonovanie, internet či známe magio - digitálna televíziu. T-com ponúka rôzne zaujimavé akcie pre jej programy telefonovania či internetu. V ponuke má aj obľúbené telefonovanie cez internet. T-com má pobočky po celom Slovensku, sú to tkzv. t-centrá, ktoré ponúkajú služby zákazníkom. Ponuku služieb môžeme rozdeliť na tri druhy služby pre domácnosti, podnikateľov a firmy.

  

 

Telefony zoznam 

 

Telefony zoznam patrí k zoznamom, ktoré sú často vyhľadávané keď potrebujeme zistiť správne telefóne číslo. Napríklad hľadáme tepovača kobercov, nalistujeme si v zozname upratovacie služby a v tejto kategórií tepovanie. Iným príkladom môže byť napríklad služba výkopu studne. Nájdeme si kategóriu výkopové práce a v nej ponoku rôznych firiem, ktoré sa zaoberajú touto činnosťou. Telefony zoznam patrí k veľmi užitočným pomôckam. Telefónny zoznam môžeme rozčleniť napríklad na telefonny zoznam podla cisla, alebo telefonny zoznam podľa mena. Rozdiel je v zoradení podľa mena alebo číselné zoradenie.

 

 

Telefonny zoznam t-mobile 

 

Telefonny zoznam T-mobile obsahuje čísla siete T-mobile. Na Slovensku existuje viacero mobilných operátorov a T-mobile je jedným z nich. Zákazníci tejto siete sú zobrazený v tomto telefonnom zozname, pokiaľ nepožiadali o nezverejnenie. T-mobile je známa firma na Slovensku, ktorá poskytuje rôzne telekomunikačné služby. Svojím zákazníkom napríklad ponúka rôzne druhy volacích programov a telefóny za dobré ceny.

    

 

Zoznam telefonnych cisel 

 

Zoznam telefonnych čísel je užítočným zoznamom pre každú firmu či podnikateľa. Každá firma si vytvára vlastný zoznam telefonnych čísel. Zoznam môže byť zoradený podľa abecedy alebo podľa kategórie do ktorej patrí dané číslo. Zoznam telefonných čísel tak obsahuje rôzne telefonne čísla od rôznych operátorov, alebo môže obsahovať lokálne telefónne čísla danej firmy. Telefónne čísla sa obyčajne skladajú zo smerovej predvoľby a vlastného telefoného čísla. Táto forma je hlavne pri pevných linkách. Pri mobilných číslach je prvé trojčíslie zvyčajne kód konkrétnej mobilnej siete. Tel zoznam je jednoducho to čo potrebujeme mať vždy po ruke.

 

 

Telefonny zoznam obsahuje množstvo telefónnych čísel pre rôzne potreby bežných ľudí, či podnikateľov a firiem. Je dobré ho mať po ruke, či už v papierovej podobe alebo na internete či cd.   

 

TOPlist

    

Telefonny zoznam podla cisla

TOPlist TOPlist