Telefonny zoznam podla cisla
       Tel zoznam, Telefonny zoznam Bratislava, Telefonny zoznam cz

Telefonny zoznam podla cisla Telefonny zoznam Tel zoznam Mobilné telefóny a zoznam

 

 

Tel zoznam       Telefonny zoznam Bratislava        Telefonny zoznam mobily

Tel zoznam

Telefónny zoznam, užitočný pomocník, ktorý nájde telefónne čísla

 

 

 

 

 

  

Tel zoznam  - jednoducho patrí k nepostrádateľným "knihám" v našich domácnostiach. Obsahuje užitočné telefónne čísla, ktoré nám poskytujú informácie rozličného charakteru. Tel zoznam je skratka pre telefonny zoznam.  Ľudia často vyhľadávajú rozličné informácie. Príkladom môže byť kaderníctvo, holičstvo, stavebné úpravy bytov, zahradkárske služby, čistenie aút a mnohé ďalšie telefónne čísla. Pri vyhľadávaní sa môže použiť elektronická forma vyhľadávania ako internet alebo prenosné medium. Táto forma je najrýchlejšia. Do políčok vyhľadávania je potrebné zadať informácie - čo konkrétne hľadáme a systém nám vypíše ponúkané služby. Ak hľadáme konkrétne číslo - užívateľa do špecializovaného telefonného zoznamu podľa čísla  zadáme číslo a program vypíše údaje o danom užívateľovi.

 

Existuje veľa druhov telefónnych zoznamov. Niektoré sú určené len pre firmy - vlastné firemné telefónne zoznamy iné sú určené pre verejnosť napríklad známe zlaté stránky. Tel zoznam je akými úložiskom pre telefónne čísla, centrálnym miestom kde môžeme nájsť kontakty na rôzne firmy či jednotlivcov.

 

Tel. zoznam sa zvykne v papierovej forme aktualizovať v určitom časovom okamihu, zvyčajne je to jeden rok. Na internete môže aktualizácia prebehnúť okamžite, keďže sa jedná o online službu.

 

 

 

 

Telefonny zoznam Bratislava 

 

Telefonny zoznam Bratislava obsahuje hlavne telefónne čísla z mesta Bratislavy. Môže sa jednať o rôzne bratislavské firmy ale aj užívateľov telefonnych služieb, ktorí žijú v Bratislave. Takýto telefónny zoznam je užitočný hlavne pre bratislavčanov. No nápomocný bude aj pre návštevníkov, turistov alebo tých, ktorý sa presťahovali do Bratislavy a hľadajú rôzne druhy informácií. Bratislava ako hlavné mesto ponúka rôzne druhy služieb, sídli v nej veľa firiem, ktoré ponúkajú občanom a iným firmám rôzne tovary a služby.  

  

 

Telefonny zoznam cz 

 

Telefonny zoznam cz je zoznamom, ktorý patrí k zahraničným telefónnym zoznamom. Ako už z názvu vyplýva ide o telefonny zoznam Českej republiky. Obsahuje tak telefónne čísla českých telefonických užívateľov. Môžeme ho používať najmä vtedy ak potrebujeme získať informácie o českých číslach, napríklad firiem v Českej republike.  

 

 

Telefonny zoznam Kosice 

 

Košický telefónny zoznam používajú hlavne košičania. Je zoznamom košických telefónnych čísel rozličného charakteru. Môže pritom ísť o telefonne čísla na rozličné firmy alebo samotných užívateľov, ktorí bývajú v Košiciach. Telefonny zoznam tak pomáha v zorientovaní sa v tomto zaujimavom veľkom meste.  Ak sme v Košiciach a potrebujeme získať nejakú informáciu, stačí si ho otvoriť a máme ju hneď po ruke. 

 

 

Telefonny zoznam mobily 

 

Mobily sú hitom dnešnej generácie. Sú mobilné, to znamená, že komunikácia prebieha bez káblov, na ktoré sme boli donedávna zvyknutí. Tak ako majú pevné linky svoj telefónny zoznam aj existuje telefonny zoznam mobily. Ten sa týka telefónnych čísiel mobilných telefónov. Telefonny zoznam mobily má vytvorený každý mobilny operátor, na Slovensku je to napríklad O2, T-com, či Orange.  

 

Tel zoznam - pre mnohých z nás veľmi potrebná pomôcka, doplnok k našim telefónom, ktorá obsahuje užitočné telefónne čísla z rozličným zameraním.  

 

TOPlist

    

Telefonny zoznam podla cisla

TOPlist TOPlist