Telefonny zoznam podla cisla
       Mobilny telefonny zoznam, Telefónny zoznam, Zlaté stránky

Telefonny zoznam podla cisla Telefonny zoznam Tel zoznam Mobilné telefóny a zoznam

 

 

Telefónny zoznam   Zlaté stránky   Mobilny telefonny zoznam

Mobilný telefónny zoznam

Telefónne čísla, mobilny telefónny zoznam, pevna linka.

 

 

 

 

 

 

Mobilný telefónny zoznam  - určite už každý z nás hľadal nejakú službu alebo tovar. Potrebovali sme zistiť konkrétne telefónne číslo a pýtali sme sa ako. Na um nám napokon prišiel mobilny telefónny zoznam. To je ten pravý "zošit" s telefónnými číslami. A tak sme sa poobzerali medzi našimi knihami a našli sme telefónny zoznam. Vzali sme si ho do ruky a začali listovať. Zoznam telefonných čísel môže byť zoradený podľa rôznych kategóríí. Začali sme písmenom A a našli sme Auto - moto, Autá,  B - byty, bytové jadrá...a tak ďalej. Pod každým písmenkom teĺefónného zoznamu je uvedený zoznam telefónnych čísel na konkrétnu službu alebo tovar. 

 

V dobrom mobilnom telefónnom zozname sa nachádza aj zoznam telefónnych čísel bytových staníc. Tak môžeme celkom ľahko nájsť telefónne číslo nášho suseda či susedky. Niekedy nám môže zísť na um ako sa majú naši spoužiaci zo strednej školy alebo dokonca základnej školy. Prelistujeme si telefonny zoznam a hľa toto meno poznáme, ten či tá s nami chodila do školy. Môžeme ju tak kontaktovať a opäť sa vrátiť do školských čias. Bolo to určite zaujimavé a nezabudnuteľné obdobie našho života, v ktorom sme veľa získali. Teda hlavne vedomostí a priateľov. Máme prístup na internet? stačí málo zapnúť počítač a webový prehliadač so správnou adresou a informácie o telefonných číslach máme na dosah ruky.  Zadáme telefónne číslo alebo opačne službu, ktorú hľadáme a internet nám "vychŕli" kopec informácií. Ale tá doba pokročila, ako by sme dnes mohli povedať: všetko ja na webe. Telefonny zoznam podla cisla nám ukaže zoradené čísla podľa numerického poradia, to sa hodí hlavne vtedy ak pozname číslo ale nevieme ho priradiť k menu.

 

 

 

Telefónny zoznam

 

Čo vlastne znamenajú zlaté stránky? Je to predovšetkým špecializovaný telefónny zoznam, ktorý obsahuje telefónne čísla firiem a organizácií, ktoré denne môžeme vyhľadávať. Je to akýsi zlatý zoznam, teda čísla uvedené v ňom sú potrebné, sú také, ktoré radi uvidíme. Hovorovo zlate stranky telefonne cisla. Je tam veľa zaujimavých firiem, ktoré ponúkajú svoje služby v rôzličných odvetviach priemyslu. Zlaté stránky môžeme nájsť aj v online forme na internete. Zlatestranky sú po celom svete známe ako dobrá "kniha" s telefonnými číslami.

 

 

Zlaté stránky

 

Mobilny telefonny zoznam môže mať dva význami. Prvý hovorí o tom, že je z tých zoznamov, ktoré môžeme prenášať. Je teda mobilný v tom slova zmysle, že je umiestnený na dátovom mediu alebo v papierovej forme. Dátové medium môže byť v podobe usb kľúča alebo cd. Druhý zmysel je v tom, že obsahuje telefónne čísla mobilných operátorov. Akými sú napríklad O2, T-mobile, Orange. Takýto mobilny telefonny zoznam môže byť súčasne aj mobilny, teda ľahko sa môže premiestňovať.

 

 

Online telefonny zoznam

 

Online slovo je dnes v kurze. "Všetko sa dá zariadiť online." Klasických spôsobov ubúda, online forma šetrí čas aj peniaze. Tak je to aj s telefonnými zoznamami. Online telefonny zoznam poskytuje informácie o telefonných čislach online. Je to s prostredia internetu. Prístup k informáciam je okamžitý, nie je potrebné listovať ako v klasickom telefónnom zozname. Online forma sa stáva čoraz populárnejšou nie len u nas ale i zahraničí. Papierová forma však poslúži v tom prípade ak nemáme prístup k internetu. Tel zoznam v oboch prípadoch prináša veľa užitočných informácií.

 

 

Telefonny zoznam pevna linka

 

Pevna linka bola znama od počiatku. Niekedy mobily neexistovali a preto sa hlas prnášal klasicky prostredníctovm káblov. Tak sa to začalo volať pevna linka. Po celom Slovensku boli rozmiestnené prenosové telekomunikačné káble, aby sa aj do tej najvzdialenejšej dedinky mohol dostať jeden z najlepších vynálezov - telefón. Aj keď v súčasnosti existujú mobilné siete, ktoré odbremenili od káblov, pevné linky majú stále svoje opodstatnenie v mnohých domácnostiach a firmách. 

 

Mobilny telefónny zoznam - vieme si predstaviť dnešný svet bez telefonného zoznamu ? Asi ťažko. Je kľúčovým zoznamom pre získavanie kontakov a informácií nielen u nás ale i v celom svete.  

TOPlist 

   

Telefonny zoznam podla cisla

TOPlist TOPlist